O nás

Autopetr - budova zvenku

Děláme vše proto, abyste k nám nemuseli často

Začali jsme v Kuřimi, prodejem náhradních dílů v r. 1999. Petr a Petr a pár lidí k tomu. A protože se rádi posouváme vpřed, postupně jsme přidali služby autoservisu, pěkně jednu po druhé. Přestěhovali se na nové místo. Vznikl z toho mix, který našim zákazníkům poskytuje komplexní služby pod jednou střechou.

Auta jsou naším životem a naši zaměstnanci chodí na pravidelná školení. Tím, že za námi jezdí spousta automechaniků pro náhradní díly, jsme se stali i jakýmsi komunitním centrem pro lidi, které baví auta a vše kolem nich. Pro tipy a rady si k nám chodí zákazníci z Kuřimi, Brna, Tišnova a okolí.

Pokud vaše auto trápí nemoc, nebojte se nám svěřit. Nejsme totiž jen "obvoďáci". Rádi se pouštíme i do složitější léčby, kterou jinde nezvládají.

Publicita a dotace

Náš tým - poznejte nás blíže

krejci

Dohlížím na to, aby náš autoservis fungoval jak na drátkách. I když jsem kuřimský patriot, rád se vydám na delší cestu – např. na ryby až za polární kruh. Dejte mi vědět, jak jste s našim servisem spokojeni!

Petr Krejčí

Jednatel a zakladatel společnosti
tel.: 602 751 176
leicman

U Autopetra jsem kápem přes čísla a tak trochu to tu vedu. Hlídám, abychom tu byli všichni v pohodě, starám se o e-shop s autodíly a VIP klienty. Když tu náhodou nejsem, pravděpodobně jsem odjel s dcerou na tenis :)

Petr Leicman

Jednatel a zakladatel společnosti
tel.: 602 711 691
stefl

Přes autodíly jsem něco jako makléř – vím kam šáhnout, aby to vaši kapsu stálo co nejméně a použitý díl dobře fungoval. Dělám to už 20 let, takže mě jen tak někdo neoblafne.

Vladimír Štefl

Prodejce
tel.: 773 826 339
mrhalova

Jsou lidé, bez kterých se v práci neobejdete. Jako třeba beze mě! Jsem styčnou důstojnicí na příjmu zboží – kdyby nebylo mě, nebylo by co prodávat a vozový park v Kuřimi by na tom byl dost bledě.

Kateřina Mrhalová

administrativa, příjem zboží
tel.: 775 940 833
kunetkova

I když na to nevypadám, jsem profesionální pilot v rallye Kuřim–Vysočina-Kuřim. Navíc lítám s plnou náloží náhradních dílů na zádi. Jsem andílek a moji zákazníci mě milují, protože jim zboží dovezu, i když venku třeba padají trakaře.

Marie Koudelková

rozvozce
tel.: 773 836 707
ucetni02

Čísla jsou mým denním chlebem. Řeknu vám, jak vypadá správná faktura a tu špatnou vám vrátím zpět! Znám každou kolonku na daňovém přiznání a umím počítat ve velkých částkách.

Nikola Kozlová

účetní
tel.: 775 940 835
email: kozlova@autopetr.cz
vechet

Jsem v první linii autoservisu. Proberu s vámi, jaká nemoc vaše autíčko trápí a předepíšu mu léčbu. Autům rozumím, u Autopetra jsem už 12 let! Pokecáte si se mnou o starých Jawách a Čezetách, nebo nových karavanech.

Tomáš Věchet

přijímací technik
tel.: 775 940 832

Nenašli jste co jste hledali?

Možná jste si v e-shopu chtěli koupit náhradní díl na osobní automobil, náklaďák nebo motorku. Nebo řešíte jiný zapeklitý problém s opravou vašeho auta a nevíte kam se obrátit? Jsme tu pro vás a jsme připraveni pomoci vám s péčí vašeho auta od A do Z.